Promosyonel Jel Isıtıcıları / Soğutucuları

Eğer soğuk kış aylarında ellerinizi sıcak tutacak, ya da yaz günlerinde serinletici bir şey arıyorsanız, bu sihirli jel paketlerini deneyin! Yüksek ateş, baş ağrısı ve rahatsızlığa karşı da iyi bir çözümdür.
Tekrar tekrar kullanılabilir, taşıması kolay ve çok dayanıklıdırlar.

 Sıcak paket: Promosyonel Jel Isıtıcıları / Soğutucuları

Sıcak paket , ya da el ısıtıcı olarak da bilinen, sıvı jöle içinde küçük  bir metal diski olan bir pakettir. Diski birkaç kez büktüğünüz zaman, sıvı kristalize olur ve ısıtmaya başlar.

Bu küçük, sıcak paketler tekrar kullanılabilirdir, ve iç cebe, çalışma masasına, araba torpido gözüne, veya çantaya sığacak şekilde tasarlanmıştır. Golfçüler, kayakçılar, snowbordcular ve dışarıda çalışan herkes kullanabilir. Soğuk günlerde Size sıcaklık verir.

Bu vıdeoda nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

 

Soğuk paket: Promosyonel Jel Isıtıcıları / Soğutucuları

Tekrar kullanılabilir ve kolay taşınabilir, bu ‘buz paketin’ içinde özel soğutma jeli vardır. Küçük boyutuyla her yere taşıyabilir ve gerektiğinde kullanabilirsiniz. Buz değildir – eriyip gitmez.

Yüksek ateş, diş ağrısı, baş ağırısı ve burun kanaması gibi durumlarda kullanılır. Ya da sebze, meyve, gıdaları taze tutmak için kullanabilirsiniz. Çok işe yarar.

Ismarlama şekiller: Promosyonel Jel Isıtıcıları / Soğutucuları

Yukarıdaki özellikleri yanı sıra, bu soğuk ve sıcak paketler, Sizin şirketi tanıtmak için popüler bir ürün haline dönüşebilir.
Herkez tarafından hoşça karşılanan bu jel-paketler, reklamınızla yapılırsa, Size düşük fiyata yüksek sonuçlar verecektir.

Değişik büyüklükler ve şekillerde yapılıp, üzerine logo, slogan, foto basılabilir. Olası müşterilerinize dağıtıp, şirketinizi tanıtmak için idealdir.
Tekrar kullanılabilir, taşıması kolay, ve tamamen non-toksık, non-alerjiktirler. ABD Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır, latex içermez, ve yıllarca kullanılabilir.

Biz, bu paketlerin üreticisi ve satıcısı olarak, onları uygun fiyata, isteğinize göre üretebiliriz.
Şeklini, logosunu, baskısını, sıvı jelin rengini siz seçin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir