Lentiküler Baskılı Reklam

En az iki farklı resimden oluşan, dinamik bir baskı türüdür.  3D efekti için tüm katları birleştirerek, hareketli animasyon çeşitleri oluşturulur, ya da sadece değişik bir dizide resimler görüntülemek için kullanılabilir.

 Görüntüleri özel bir işlem aracılığıyla bir dijital dosya içinde birleştirilir. Buradan resimler lensin arkasında düz tarafı üzerine doğrudan basılabilir, ve sonra bir destek sentetik kağıt lamine edilir. Merceğin arkasına doğrudan baskı yapılırsa daha kaliteli ve net animasyon ortaya çıkar. Çok hassas şekilde yapılmalıdır, aksi takdirde sonuç bulanık görünüşlü resimler olabilir.

 

 

Lentiküler Baskılı Reklam Hediyeleri

Üç boyutlu lentiküler baskılı ürünler tedarikçisiyiz.. Bu her çeşit lentiküler baskı, 3D baskılı  hediyeler, 3d gözlük, 3d anahtarlıklar, 3d reklam malzemeleri, diğer promosyon ürünleri, ve kişiye özel sipariş üzerine hediyeler.

Promosyonel Lentiküler Baskılı Reklam

Işığın kırılması ile değişebilir şekilde düzenlenmiş bu küçük lensler resimleri hareketli bir hale getirir. Bu harika üç boyutlu baskı ile resimler, işaretler, iş kartları, takvimler, yemek tarifleri, düğün davetiyeleri yapılabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir