Promosyonel gözlük bezi yapımı için özel kumaş

Mikro kumaş çok küçük iplikçili maddedir ve örülmüş, dokunmuş ya da dokunmamış kumaş haline getirilebilir. Mikrofiber kumaş, çok amaçlıdır ve oldukça popülerdir. Çoğu mikrofiber kumaşlar polyester, naylon, ya da her ikisini bir arada kullanarak, sentetik malzemelerden yapılır.
Mikrofiber kumaş çok emicidir, hafiftir ve kolayca lekelenmez. Elektro-statik şarj edilen mikrofiber kumaşlar, temizlik deterjanı kullanmadan, toz gibi küçük parçacıkları mıknatız gibi çeker ve arkasında iz bırakmaz.

 

Promosyonel gözlük bezi hakkında

Promosyon mikrofiber bezleri tanıtım için gerçekten etkili ve modern bir yöntemdir. Günümüzde her kişinin bir mikrofiber bez ile temizleme gerektiren bir eşyası vardır. Sizin markalı mikrofiber bez kullanılırken, markayı her kez görür. Özel baskılı mikrofiber bez, cep telefonu, bilgisayar, kamera, mp3 çalar, ve gözlük temizlemek için idealdir. Geniş baskı alanı ve dayanıklılığı ile, bu bezler, en popüler promosyon ürünlerimizden biridir.
İyi karşılanacak ve çok kullanılacak bir promosyon ürünüdür. Mesajınız tekrar tekrar, promosyonel mikrofiber bez kullanılan her zaman, görülür. Bizim mikro fiber kumaşın güzel bir niteliği vardır – çizmeden temizler!

Promosyonel gözlük bezi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir