Promosyon oto kokuları

Kötü kokuları önlemek için çok faydalıdır. Promosyonel otomobil kokusunun kullanımı kolay ve cebe uygundur. Tütün dumanı ve diğer istenmeyen kokular temizliğinde etkilidir. Sıkça arabayla seyahat eden insanlar tarafından düzenli olarak kullanılır. Hoş kokulu bir araba herzaman daha keyiflidir. Biz oto – kokular promosyonu yaparız: bu ürün sayesinde reklam ve tanıtım aktiviteleri.

Oto kokusu çeşitlerimiz akıllara zarar. Herkezin tercihini karşılayacak modeller mevcuttur. Bu asılan hava parfümleri, ferahlatmak için, sadece arabada değil, aynı zamanda ofiste ve evde de dekoratif bir eşya olarak kullanılabilir. Dilediğiniz logo basılabilir.

 

Promosyon oto kokuları tedarikçisi

Biz bu ürünün değişik ölçülerini, renklerini, kokularını sunan, Avustralya merkezli bir oto-kokusu tedarikçisiyiz. Çok popüler ve ucuz olan, bu kaliteli kağıt-karton ya da plastikten yapılı parfumler, herhangi bir şekle getirilebilir. Ayrıca ahşap ve peluş da mevcuttur. Tüm kokular sentetiktir ve kimyasal yöntemle hazırlanır.

 

Promosyon oto kokuları videosu

Aşağıdaki videoda promo oto-kokuların ne şekilde üretilebileceğini görebilirsiniz:

 

Bu promosyonel ferahlatıcıları genellikle arabaya bir iple asılır ve üretimi için özel karışımlı kokular ve yüksek kalitede pamuk kağıt kullanılır. Parfümlerimiz, kişiye özel şekillerde yapılır ve marka adı, logosu, sloganı, hizmet sunma, veya iletişim bilgileri gibi, işle ilgili reklam ürünü olarak, bir numaralı seçimdir. Müşterilerinize dağtarak, onları takdir etmek; veya promosyon kampanyalarda hediye olarak, her durum için uygundur. Hedefinize ulaşmak için, yardımcı olacaktır.

Tanıtım ve Reklam Faaliyetleri için Promosyon oto kokuları

Bu ferahlatıcıların kullanımını farklı vesilelerle bulabilirsiniz. Avustralya’da iş artırmak için kullanılan en sevilen üründür.

  • Promosyon – Mevcut ya da potansiyel müşterilerinize, bir teşekkür hediyesi olarak, bu ürünü vermeniz, onları tekrar ve tekrar kazanmak gibidir. Sunduğunuz ürünü ya da hizmeti tanıtmak için yardımcı olur.
  • Fon toplama – Tüm kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, basit, ucuz ama etkin değeri olan, bu özel oto-parfümlerini kullanabilir.
  • Şenlikler / Partiler – Daha fazla kişiye gelecek olayı bildirmek için, bu siparişlik oto-kokuların üzerine, tarih, mekan ve zaman baskısı konup, heryere dağtılabilir.
  • Marka – Etiket – perakende işindeyseniz, bu markalı kağıt oto kokuları, Sizin için ideal. Müşterilere hediye ederek, markanızı tanıtmış olursunuz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir