Reklam Promosyon Sihirli Küpler

 

Promosyon Sihirli Küpler, yada Ingiltere’de Kişiye Özel Küp Bulmaca olarak bilinen, 3-D mekanik bir bulmacadır. Macar heykeltıraş ve mimar profesör Ernő Rubik tarafından 1974 yılında icat edilmiştir. Ozaman bu küp Alemanyada Yılın oyunu ödülüne sahip olmuştur. Ocak 2011 sonu itibariyle, 350 milyon küp dünya çapında satıldı. Ve bu dünyanın en çok satılan oyuncağı olarak kabul ediliyor.

 

Reklam Promosyon Sihirli Küpler: Tarihçe

Klasik promosyon sihirli küplerin her bir yüzü 9 çıkartma ile kaplıdır, ve renkler yüze göre deishir. Bir döner mekanizma, her yüzü serbest bir şekilde açmasını  sağlar, ve böylece renkler karışır. Bulmacanın çözülmesi için, küpün her bir yüzü ayni renk olmalı. Deişik çIkartma sayısı ile buna benzer bulmacalar imal edilmiştir.

 Promosyon Sihirli Küpler buna benzer tüm bir kategori yap-boz bulmaca oyunlarına ilham vermşitir. Küplerin yanı sıra çeşitli geometrik şekiller içeren virajlı bulmaca da bunların arasındadır. Şu şekiller de bulunabilir: tetrahedron (Pyraminx), octahedron (Skewb Elmas), dodecahedron (Megaminx), icosahedron (Dogic). Böyle Rubik Yılan ve Kare olarak şeklini değiştiren bulmacalar da vardır.

 

Özel Hediye olarak Reklam Promosyon Sihirli Küpler

Katlama küpü, tanıtım sihirli küplerin başka bir türüdür. Normalde, katlama küpü 8 tek küp’ten oluşur ve genelde bir resim oluşturur. Şu an popüler bir promosyon hediyesi olmuştur. Yüzler dokuz farklı resimden oluşur – dışında altı ve içinde üç tane. Her resim müşterinin istedigi şekilde tasarlanabilir. Müşterilerinize seçenek sunmak için, bundan daha birçok çeşidimiz var.

Reklam Promosyon Sihirli Küpler’in Avantajları

Aşadaki şıklar, bizi tercih etmeniz neden doğru bir seçim olacağını gösteriyor:
* Ücretsiz sihirli bulmaca küp numuneleri (sadece ulaşım ücreti).
* Siparişten sonra 15 gün teslimat süresi.
* İngiltere’den sipariş için düşük fiyatlar.
* Size küpe koyulacak resimlerle yardImcI olmak için
profesyonel ve ücretsiz grafik tasarımcısı hizmetinizdedir.
* Promosyon sihirli küpleri özellikle ve sadece sizin için tasarlamak.
* Sihirli küplerle ilgili projeleriniz için en iyi fikirleri her zaman veririz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir