Promosyon Yansıtıcı Elbise

Reflektif malzemeden yapılmış koruyucu bir giysi türüdür. Geceleri otoyolda güvenliğinizi sağlamak için bu yansıtıcı yeleği taşımak şarttır.

 

 

 

 

 

Sipariş Üzerine Promosyon Yansıtıcı Elbise

Küçüktür, kolayca taşınır ve bu giysiler motosikletçiler arasında çok popülerdir. Kazadan korunmak için karanlıkta bu promosyon yansıtıcıları taşımak önemlidir. Ayrıca, gece vakti çalışanlar için idealdir: polis memurları, bisikletçileri, avcılar, kamyoncular, paramedikler, güvenlik müfettişleri gibi. Tabi ki yaya gezenler için de uygundur. Sürücüler tarafından fark edilmeleri için, onlara mutlaka yansıtıcı ekipman gerekir.

 

 

 

 

 

Promosyon Yansıtıcı Elbise: İmalat

Profesyonel yansıtıcı giysi üreticisi olarak, yelek, yansıtıcı sweatshirt, yansıtıcı t-shirt, çocuk giyim ve her türlü diğer promosyonel yansıtıcı giyim çeşitleri sağlayabiliriz. Ürünlerimiz seçtiğiniz renklerle, büyüklükle ve stillerle özelleştirilebilir.

promosyonel, ürünler, üretim, üretimi, fiyatlar, fiyat listesi, imalat, imalatçı, toptan satış, üretici, üreticisi, toptancı, fabrika, ithalat, ithal, ithalatçı, satın almak, özel yapım, özelleştirilmiş, müşteri isteğine göre, katalog, temsil, temsilci, temsilcilik, reklam, reklâm, ilan, duyuru, promo, promosyon, satıcı, sipariş üzerine yapılmış, sipariş üzerine, ısmarlama, alışveriş, müşteri, baskılı, basılmış, tanıtım, tanıtma, propaganda, Çinden, Çin yapımı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir